Сайт кафедри метеорології та кліматології ОДЕКУ

Мета курсів з підвищення кваліфікації для техніків-метеорологів, які обслуговують цивільну авіацію України – ознайомлення фахівців, які вже володіють теоретичними знаннями та практичними навичками, що необхідні для якісного проведення метеорологічного забезпечення польотів, з новітніми розробками у технології метеорологічних спостережень.

Основна задача курсів - вивчення питань впливу метеорологічних умов на діяльність авіаційної галузі, знайомство з новими методами метеорологічних спостережень та обробки інформації, ознайомлення з сучасними радіолокаційними і супутниковими системами та ін.

Загальний обсяг навчального часу дорівнює 36 год., з них лекцій та практичних занять  35 год. і кваліфікаційний залік1 год.


Категорія слухачів: синоптики АМСЦ України, які забезпечують метеорологічне обслуговування польотів в Україні.

 Мета програми – підвищення кваліфікації для синоптиків, які обслуговують цивільну авіацію України – ознайомлення фахівців, які вже володіють глибокими теоретичними знаннями та практичними навичками, що необхідні для якісного проведення прогностичного метеорологічного забезпечення авіаційної  галузі України, з новітніми розробками та методами прогнозування погоди.

 Основна задача курсів - вивчення питань впливу метеорологічних умов на діяльність суспільства, знайомство з новими методами прогнозу небезпечних явищ для різних регіонів України, засвоєння практичних навиків роботи мезомасштабними прогностичними моделями, поглиблення знань з використання сучасних супутникових систем та ін.

Налаштування

Налаштування